21.8 °C
- cm
0/11 v provozu
Máte to za bukem

Kalendář akcí

Léto na Bukovce 2020

Červencové víkendy spouštíme provoz na straně Čenkovic – lanovou dráhu Třebovská a přilehlý Aprés Ski Bar!

27.-31.7. PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR NA BUKOVCE – přijďte si s námi užít milion parádních zážitků a her v přírodě, spoustu dobrodružství a tvoření. Registrace a více informací na stránce Příměstský tábor.

1.8. LANOVKOU ZA POHÁDKOU ZA SEDMERO ÚKOLY – krásná akce pro rodiny s dětmi, která Vás zavede na 1,5km okruh s úkoly a dech beroucími panoramatickými výhledy po obou stranách Bukové hory.

8.8. BUKOVKA FEST 2020 – 4. ročník ☮︎ open air festivalu – teepee, tvořivé dílny, inspirativní workshopy, divadlo, čajovna pod širým nebem, djs, koncerty a to vše v jedinečném prostředí horského střediska tak, jak ho ze zimy neznáte! Podrobnější info na stránce Bukovka fest.

15.8. ZÁVODY HORSKÝCH KÁR – pohodový happening v Den lásky s troškou adrenalinu na sjezdovce Třebovská v Čenkovicích – pojedeme z vrchu dolů na připravené trati a můžete si užít závod s časomírou! Podrobnější program bude uveřejněn. Další info na stránce Horské káry.

víkend 22.-23.8. SVATBA – na straně Červené Vody máme zavřeno, aby si to u nás mohli novomanželé s přáteli náležitě užít. 💝 Strana Čenkovic bude v normálním provozu.

29.8. BABY DOWNHILL & ZVĚŘINOVÉ HODY – spojili jsme dvě akce do jednoho dne! Dětský závod odrážedel a malých kol v kid parku na malé dětské crossové dráze s klopénkami. A k tomu každoroční zvěřina z rukou zkušeného kuchaře, program pro děti a k tomu již tradičně od 16h až do večerních hodin živá hudební kapela z přistaveného pódia!

17.-18.10. BLINDURO PODZIM – dvoudenní (ne)závod na oči uzavírající enduro sezónu v nevyzpytatelných podmínkách. Blátivý očistec pro odvážné nebo nádherný podzimní víkend. Každý, jak chce. Profesionálně organizovaná akce – více info v FB události zde.

☀️ Letní provoz 2020 ☀️ 

Ke všem akcím bude podrobnější program včas uveřejněn. ✅

Změna programu vyhrazena. ✅

Léto na Bukovce 2020_PDF